O mnie

Nazywam się Aneta. Jestem akredytowanym coachem ICF na poziomie Associate Certified Coach (ACC) – Studia Coachingu ukończyłam w Instytucie Mukoid Komunikacja dla Rozwoju. Pracuję zgodnie ze standardami etycznymi wytyczonymi przez International Coach Federation.

Mam 20 – letnie doświadczenie, w tym 14 lat w pracy w korporacji w obszarze HR. Znam wyzwania i bolączki liderów. Zarządzałam zespołem 45 osób oraz zespołami projektowymi. Zdobyłam tytuł Finalistki konkursu TOP HR Manager in Action 2019. Jestem Mentorem w programie Mentoringowym Fundacji Liderek Biznesu.

Posiadam dyplom mgr inż. ekonomii oraz ukończone studia podyplomowe w obszarze: Rachunkowość i finanse, prawo pracy, bhp i wiele programów managerskich, w tym Master of Business Administration. Wiedzę o pracy z ograniczającymi przekonaniami zdobyłam na Kursie Racjonalnej Terapii Zachowań w Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego. Obecnie studiuję psychologię psychotroniczną ponieważ w swojej pracy poza klasycznym coachingiem ICF stosuję także coaching transpersonalny. Oznacza to, że w porównaniu z tradycyjnym podejściem do coachingu, w coachingu transpersonalnym nie rozdzielamy rozwoju duchowego od rozwoju osobistego, uznając je jako nierozłączną jedność. Zatem możemy pracować także z: medytacją, mantrami, afirmacją, flow czy wdzięcznością, prawem przyciągania, uważnością. Interesuję się także Human design, numerologią oraz astrologią.

Po co mi coaching?

Prywatnie jestem mamą i partnerką po przejściach. Bliskie mi są dylematy osób w kryzysie rozwodu, rozstania i samotnego macierzyństwa. Poszukiwanie sensu życia oraz wypalenie zawodowe to także tematy, które przerobiłam na „własnej skórze”.

Praca bezpośrednio z ludźmi nad ich rozwojem, zmianą i życiem w zgodzie ze sobą jest moją misją.

“Bez poznania siebie samego i bez zaakceptowania swoich słabości oraz „ciemnych stron” nie ma żadnych zmian, żadnego dalszego rozwoju osobowości.”

– Friedemann Schulz von Thun

Shopping Cart