Opinie

5/5
Sesje z Aneta prowadziłam przez kilka tygodni i zauważyłam w sobie ogromną transformację. Rzeczy, o których marzyłam w końcu, po wielu latach wewnętrznych oporów zaczęłam realizować. Jestem bardzo wdzięczna, że trafiłam na tak kompetentną osobę, posiadającą ogrom wiedzy. Aneta, poza tym, że ma wszechstronną wiedzę, to jest przy tym osobą niezwykle życzliwą, ciepłą, cierpliwą i empatyczną. Stworzyliśmy bezpieczną dla mnie przestrzeń, w której mogłam się otworzyć i zaufać. Bardzo dobry coach, profesjonalistka, właściwa osoba na właściwym miejscu. Ogromnie polecam wszystkim, bo każdy z nas ma w sobie coś do przepracowania, a szkoda nie wykorzystać własnych potencjałów.
Justyna
Justyna Magin
01.12.2022 r.
5/5
Czuję ogromną wdzięczność za nasze sesje coachingu. Dziękuję za stworzenie bezpiecznej, wspierającej przestrzeni, dzięki której łatwiej mi było dzielić się i wejść w proces. Dziękuję za uważność na mnie. Już po pierwszym spotkaniu poczułam, że jestem we właściwym miejscu. Otworzyłaś przede mną całkowicie nową perspektywę. Coś o czym nie śmiałam marzyć, zostało wypowiedziane na głos, przez co stało się nieco bardziej namacalne. Nasze spotkanie pokazało mi możliwość spojrzenia na swoje życie i siebie w zupełnie inny sposób. Każde kolejne spotkanie, było równie owocne. Twoje pytania, momentami niewygodne, powodowały, że zaglądałam głęboko w siebie, szukając odpowiedzi. Poczułam, że zmierzam w dobrym kierunku, że zbliżam się do siebie. Nasze spotkania przyniosły mi lekkość i wiele tzw. momentów „aha”, które wprawiały mnie w refleksję i rozwój. Sesja poświęcona przekonaniom, była genialna. Nie zdawałam sobie sprawy, jak bardzo moje ciche podszepty rządzą moim światem i są już niemodne oraz często bezpodstawnie powtarzane. Czuję, że to spotkanie, było dla mnie przełomowe w temacie z jakim przyszłam, czyli stawianie granic oraz dzielenie się swoim zdaniem. Polecam z całego serducha sesje z Anetą
Ania Wielgus
Ania Wielgus
23.11.2022 r.
5/5
Sesje z Anetą, odbywam od kilku tygodni, a metoda którą pracuje działa dla mnie rewelacyjnie - ale jest to tylko jeden z wielu elementów, które bardzo utwierdziły mnie w przekonaniu, że Aneta jest nie tylko świetnym specjalistą w swojej dziedzinie, ale także wspaniałą osobą. Do swojej pracy podchodzi profesjonalnie i rzeczowo, z ogromnym zaangażowaniem w sprawy Klienta. Poza tym, nie tylko ogromna wiedza, ale też podejście z serca, ogromna empatia i praca intuicyjna czynią te spotkania niezwykłymi - każde spotkanie jest wartościowe, z dozą praktycznych informacji, które można zastosować w życiu codziennym, a także krok po kroku pomóc w przekierowaniu swoich działań ku pozytywnej zmianie w swoim życiu. Każdy poruszony temat jest dokładnie przeanalizowany, i doprowadzony do sedna. Praca nad sobą jest jedną z trudniejszych ścieżek, które mogą być piękne i fascynujące - z pewnością pod czułym okiem Anety, taka droga staje się jeszcze bardziej efektywna. Dziękuję Ci Aneto z całego serca!
Maria Kimizuka1
Maria Kimizuka
17.11.2022 r.
5/5
Umiejętność słuchania i trafna analiza - tak mogę opisać współpracę z Anetą. Jeśli dorzucić do tego wulkan energii i chęć zmiany świata na lepszy to mamy pełen obraz jej osoby. Nic dodać, nic ująć polecam i zachęcam do współpracy.
Dorota Melzacka
8.05.2022 r.
5/5
Aneta jest mądrą i bardzo otwartą na drugiego człowieka kobietą. Każde spotkanie coachingowe z Anetą wspominam bardzo dobrze i każde zostaje na długo we mnie i po każdym następują zmiany…Kocham zmiany bo dodają sensu w życiu. Ona mi o tym przypomina i to jest świetne! Gwarantowany przypływ energii do działania po spotkaniach z Aneta
Magda Wolska
Magdalena Wolska
25.04.2022 r.
5/5
Dzięki Anetce uwierzyłam znowu w siebie. Wiem, że jestem ważna, że moje pragnienia i marzenia są równie ważne. Otrzymałam od niej duże wsparcie, nic na mnie nie wymuszała. W końcu ktoś mnie słuchał.
Ewa Wilczewska
17.05.2022 r.
5/5
Coaching z Anetą to wyprawa po to co dla nas najlepsze. To odkrywanie siebie wciąż na nowo, za każdym razem sesje coachingowe przynoszą niespodziewane efekty co prowadzi do poprawy życia prywatnego i zawodowego. Polecam sesje z Anetą dla osób, które stawiają na siebie!
Aneta Pałkowska
4.01.2022 r.
5/5
Shopping Cart